W PTTK

Darowizna na działalność statutową Oddziału

admin, 2018-09-12 20:50:00

Dzień dobry

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wsparciem naszego Stowarzyszenia przeznaczając środki na jego cele statutowe to pobierz załączony formularz wpłaty z poniższej lokalizacji i wpłać dowolną kwotę.

Działamy non profit, społecznie, nikt ze społeczników, osób funkcyjnych nie pobiera za swoja pracę żadnych gratyfikacji w formie rzeczowej czy też pieniężnej. Kręci nas pasja odkrywania nieznanego.

Dysponujemy tylko częścią składek członkowskich, w całości przeznaczamy je na bieżące opłaty: podatki, ubezpieczenia, energię elektryczną i niezbędne artykuły biurowe.

Formularz przelewu:

Kliknij aby pobrać formularz

Dowolnych wpłat mogą dokonywać: osoby prywatne, organizacje, osoby prawne kierując środki tytułem: "Wpłata na cele statutowe Oddziału PTTK przy Pratt&Whitney Rzeszów S.A."

Wpłacający może doprecyzować cel statutowy na jaki chce przeznaczyć środki. Wpłaty można dokonać również przelewem bankowym.

Statut Naszego Stowarzyszenia jest tutaj

Informacja dla odliczających darowizny - Oddział posiada osobowość prawną i nie prowadzi działalności gospodarczej.

Przed przelewem porównaj konto z przelewu z kontem w zakładce kontakt.

Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie aktualno¶ci. Kliknij tutaj aby obejrzeæ wszystkie relacje.